Enter your zip code here

E2 Investičný Víza Manuál

Vízum typu E-2 umožňuje investorom malých, stredných alebo veľkých podnikov žiť, pracovať a ovládať svoj obchod bez akýchkoľvek reštrikcií priamo z územia Spojených štátov. Mnoho začínajúcich firiem využíva presne tento typ víza ako spôsob pre preniknutie na americký trh.

Požiadavky na víza E-2 sú:

  •  Výška investície by sa vo všeobecnosti mala pohybovať medzi 30 000 a 500 000 dolármi. Je nutné, aby investícia bola reálna a aktívna.
  •  Investor musí aktívne riadiť biznis.
  •  Manžel / ka investora a ich deti dostanú automaticky vízum typu E2 a sú oprávnení k pracovnej autorizáciu.
  •  Je možné požiadať o vízum iz domova alebo z cudziny.

Väčšinou trvá vykonanie všetkých krokov na dokončenie žiadosti o vízum E-2 60-90 dní. K tomu sa môže pripočítať 3-5měsíční schválení úradom USCIS v prípade, že žiadate zo zahraničia. Avšak možno využiť prémiovú možnosť spracovania, ktorá stojí ďalších 1 225 dolárov a vízum bude vybavilo počas dvoch týždňov.

Právne poplatky sa pohybujú medzi USD 4 000 až USD 8 000 v závislosti na investíciu a množstvo práce. Je potrebné najať si právneho zástupcu? Silne odporúčame asistenciu právneho zástupcu, pretože často býva úradom USCIS zaslaný požiadavku alebo dodatočné dokumenty, ktoré môžu takúto asistenciu vyžadovať.

Investujete do nového biznisu v USA? Potrebujete vybaviť investičné víza a chcete sa dozvedieť viac? Táto Ebook vznikla, aby slúžila ako návod pri investovaní do USA a krok za krokom Vám objasní všetko čo potrebujete vedieť.

Príjemné čítanie!:-)

 

 

Popis Manuál na víza Cena
Počas našej doterajšej praxe sme prišli k záveru, že naši klienti sa čoraz viac dožajú poznať detailnejšie informácie týkajúce sa investičných víz E do USA. Táto Ebook vznikla, aby slúžila ako manuál, ktorý Vás bude sprevádzať vo Vašom investičnom procese v prípade, že ste sa rozhodli Vaše E víza vybaviť sami. Investičné E víza do USA €16E2-investment-visa-usa-sk-150thumb
Počas našej doterajšej praxe sme prišli k záveru, že naši klienti sa čoraz viac dožajú získať a poznať detailnejšie informácie týkajúce sa pracovných víz H1B do USA. Táto Ebook vznikla, aby slúžila ako manuál, ktorý Vás bude sprevádzať vo Vašom vízovom procese v prípade, že ste sa rozhodli Vaše H1B víza vybaviť sami. Pracovné H1B víza do USA €16H1B-work-visa-usa-sk_A-150thumb

Zanechat komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>