Vitajte v ImmigrationBiz

ImmigrationBiz je popredná medzinárodná advokátska kancelária s pobočkami v New Yorku, Bratislave a v Californii, ktorá bola publikovaná v médiach ako Forbes, Radio Expres, Playboy, WomanMan, Pravda, Plus Jeden Deň, EMMA, a ďalšie. ImmigrationBiz sa špecializuje na komplexné riešenie imigračných a vízových otázok smerovaných na americký trh, zo zameraním na otázky investičného práva, vrátane E2 investorských víz, EB5 zelenej karty, L manažerskych víz a pod. V portfóliu našich produktov sú riešenia prispôsobené veľkosti a typu podnikania, od začínajúcich startupov, malých a stredných podnikateľov až po nadnárodné korporácie.

ImmigrationBiz založila v roku 2011 New Yorkská advokátka, Marieta Oslanec, ktorá pôvodne pochádza zo Slovenska. Marieta je medzinárodne uznávaná expertka na biznis imigračné právo, je taktiež úspešná lifestyle podnikateľka a autorka knihy, Love is the Law.

Forbes_squarePlayboy_squarePravda_squarePlus_jeden_square

Marieta Oslanec, Esq.
Zakladateľka a Manažérka
ImmigrationBiz
e: marieta.oslanec@immigrationbiz.com
f: facebook.com/marietaoslanec
ig: instagram.com/marietaoslanec
t: twitter.com/marietaoslanec 

Marieta je medzinárodný expert na biznis imigračné právo a bola publikovaná v médialnych časopisoch Forbes, Playboy, Pravda, Plus Jeden Deň, EMMA, Radio Expres, WOMANMAN, Story Behind Your Shirt, Hera Herald, LA Startup Magazine, atď. Pred rokmi Marieta úspešne skončila štúdium práva na prestížnej Northwestern University School of Law v Chicagu a neskôr sa stala advokátkou v štáte New York. Marieta sa rozhodla založiť ImmigrationBiz na pomoc zahraničným podnikateľom, startupom, ktorí si chcú splniť ich americký sen. Viac info o Marieta nájdete tu. Objednajte si jej knihu ZADARMO tu. 

Spojte sa s Marietou

Facebook
Twitter
Pinterest
Linkedin
Youtube