Navrat & Oslanec PLLC (NAO) je popredná medzinárodná advokátska kancelária s pobočkami v New Yorku, Bratislave a Prahe. Navrat & Oslanec sa špecializuje na komplexné riešenie imigračných otázok smerovaných na americký trh, ako aj otázkami investičného a finančného práva, kapitálových fondov, daní, a duševného vlastníctva. NAO právnici sú licencovaní vo viacerých jurisdikciách ako je New York, Velká Británia, Slovenská a Česká republika.

Napriek bezvízovému styku medzi SR a USA, vízum do USA naďalej potrebujete a vydáva ho veľvyslanectvo alebo konzulát USA. Toto vízum oprávňuje držiteľa vycestovať a vstúpiť do USA s podmienkou, že imigračný úradník pri pasovej kontrole má právomoc povoliť alebo zamietnuť držiteľovi víz vstup do USA a zároveň určiť jeho dĺžku pobytu.

NAO vybavuje všetky druhy víz do USA. Pokiaľ potrebujete vybaviť cestovné víza, pracovné víza, investičné vízači v poslednej dobe veľmi žiadané biznis víza sme tu pre Vás. Pokiaľ chcete v USA žiť, pracovať, študovať bez akéhokoľvek obmedzenia, hrajte LOTÉRIU O ZELENÚ KARTU!

Neviete aké víza do USA potrebujete? Kontaktujte NAO a vybavíme pre Vás presné vízum podľa Vašich požiadaviek a predstáv do Spojených štátov amerických.

Potrebujete vízum do štátov pre väčšiu skupinu ľudí? NAO vybavuje víza do USA pre celé skupiny z firiem, spolkov či zájazdov. Vaše starosti s vízami nechajte na NAO. Skúsení právnici z kancelárie Navrat & Oslanec Vám pomôžu.