Enter your zip code here

Ako dlho môžete ostať v USA s B-1 business visa?

Ako dlho môžete ostať v USA s B-1 business visa?

Predtým ako podáte žiadosť o B-1 víza, je potrebné pochopiť, že dĺžka vášho pobytu je primárne stanovená Border Security Officers počas Vášho pobytu v USA. Dôvod Vášho pobytu môže tiež ovplyvniť dĺžku Vášho pobytu. Môžete ostať ako dlho chcete až do 6 mesiacov.

Ako rozoznať dĺžku Vášho pobytu?

Viac informácii o Vašom pobyte môžete nájsť vo formulári I-94. Ak máte B-2 návštevnícke víza, môžete žiť v USA maximálne 6 mesiacov. Doba pobytu v USA pri týchto vízach nemôže byť predĺžena. Musíte pamätať na to, že musíte opustiť USA pred posledným dňom uvedeným vo vašej žiadosti I-94. V prípade, že neopustíte USA, tak v krajine ostanete ilegálne a nebudete môcť žiadať o víza ak budete chcieť opäť vstúpiť do USA.

Zabezpečte si predĺženie pobytu v USA

Existujú prípady, kedy môžete byť požiadaný, aby ste zostali v USA dlhšie, než sa pôvodne plánovalo. V takých prípadoch budete musieť požiadať o predĺženie pobytu. Ale na druhú stranu, rozšírenie udelenia nemôže trvať dlhšie ako ďalších šesť mesiacov.

To je uskutočniteľné odoslaním formulára I-539. Žiadosť je nevyhnutná ku zmene Vášho statusu a je potrebné podporiť ju ďalšími nevyhnutnými dokumentmi, ktorévyhodnotí USCIS. Na webových stránkach USCIS nájdete všetko potrebné čo potrebujete vedieť a taktiež aj samotný formulár. Mali bz ste podať žiadosť I-539 45 dní pred vypršaním vašich víz.

Majte na pamäti

Ak plánujete predĺžiť vaše víza, bolo by múdre uistiť sa, že Váš pas je platný po celú dobu procesu.Taktiež musí zostať v platnosti po celú dobu Vášho predĺženého pobytu. Avšak, ak sa stane neplatným, bude musieť byť predložené spolu s formulárom I-539 vysvetlenie.

Na druhú stranu, ak nie je poskytnutá potrebná dokumentácia a informácie, môže to spôsobiť, že vaša požiadavka môže byť odložená zamietnutá. Vzhľadom k tomu, že nie je žiadne odvolanie, budete musieť urobiť to najlepšie, aby  ste boli presný pri vyplňovaní formulára a predložení požadovanej dokumentácie.

Podanie o predĺženie B víza je môžné urobiť on-line alebo mailom. Ale ak sa rozhodnete podať on-line, budete musieť poslať mailom potrebnú dokumentáciu.

Páčil sa vám tento príspevok?

Vaše,

33 Comments

 1. Mam otazku ….mali sme zelenu kartu do USA ale sa nam stratila kde mam ziadat a obratit sa na koho aby mi pomohli? Dakujem

  Reply
 2. My case is very specific. I won’t write the person’s name, but I met a celebrity who sent me packages as a gift through a celebrity shipping company. The package, however, is very valuable things, so the customs levied quite high fees. Immediately, the packages came to immigration, which required additional fees. There is one problem, according to the government’s celebrity law, a celebrity may not send a package directly to a stranger until his family. That is why the government is holding packages and celebrite is in danger of imprisonment. Apparently this could be solved if we were married, but apparently I have to pay 80000,00 euros for marriage. I suspect the whole procedure of these government bodies. Their websites are genuine e-mails, but the procedure does not seem to me as if one of the officials determined the fees you put in your pocket, it seems to me like a scam. Can you give me some advice?

  Reply
 3. Váš blog je veľmi pekný. Po prečítaní tohto článku som dostal nápad, ktorý by som mohol použiť pre svoj ďalší krok. tu je jasne znázornených niekoľko viet. ďakujem za napísanie tohto článku. Odtiaľto mám veľa skúseností.

  Reply
 4. only a few survived.

  Reply
 5. secular brotherhoods of scribes.

  Reply
 6. then only a few have reached us

  Reply
 7. then only a few have reached us

  Reply
 8. Manuscript is a collective name for texts

  Reply
 9. consists of the book itself

  Reply
 10. “Julia’s Garland” (fr. Guirlande de Julie)

  Reply
 11. By the end of the 15th century, 35

  Reply
 12. Preserved about 300 thousand.

  Reply
 13. collection of poems composed

  Reply
 14. number of surviving European

  Reply
 15. , text and illustrations to which

  Reply
 16. handwritten by the author.

  Reply
 17. drafts of literary works

  Reply
 18. for Countess Louise of Savoy

  Reply
 19. Century to a kind of destruction:

  Reply
 20. from lat. manus – “hand” and scribo – “I write”) ]

  Reply
 21. bride, Julie d’Angenne.

  Reply
 22. book about the chess of love “, created by

  Reply
 23. (palimpsests). In the XIII-XV centuries in

  Reply
 24. book about the chess of love “, created by

  Reply
 25. Since the era of Charlemagne

  Reply
 26. among them acquired “Moral

  Reply
 27. from lat. manus – “hand” and scribo – “I write”) ]

  Reply
 28. 55 thousand Greek, 30 thousand Armenian

  Reply
 29. consists of the book itself

  Reply
 30. “Julia’s Garland” (fr. Guirlande de Julie)

  Reply
 31. from lat. manus – “hand” and scribo – “I write”) ]

  Reply
 32. consists of the book itself

  Reply
 33. from lat. manus – “hand” and scribo – “I write”) ]

  Reply

Zanechat komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>