Enter your zip code here

Ako požiadať o Zelenú kartu prostredníctvom zamestnania (EB-4 preferenčná trieda)

cf8ad76834ae4ee19c2bccbe46433574

Ako požiadať o Zelenú kartu prostredníctvom zamestnania (EB-4 preferenčná trieda)?

Odborní prisťahovalci, ktorí chcú získať zelenú kartu prostredníctvom zamestnania sú zvyčajne vybraní z rôznych kategórií. Medzi ne patria napríklad hlásatelia, cirkevní pracovníci, Iračania, ktorí pomáhali USA, irackí alebo afgánskí prekladatelia, lekári, medzinárodné organizácie zamestnancov, pracovníci z oblasti Panamského prieplavu, členovia ozbrojených síl, NATO zamestnanci, ktorí sú v dôchodku a deti a manželky zosnulých NATO zamestnancov. Ak chcete požiadať o vydanie zelenej karty na základe tejto kategórie, Váš zamestnávateľ je povinný podať formulár I-360, čo predstavuje žiadosť o ameraziána (osoba, ktorá sa narodila v Azií americkému vojakovi a ázijskej žene), špeciálne imigrantov alebo vdova (er). Zamestnanec môže podať vlastnú žiadosť, ak je na to oprávnený.

Manželka/manžel a deti držiteľov EB-4 prisťahovalcov víz vo veku 21 a nie sú zosobášené s držiteľom EB-4 prisťahovaleckých víz môžu byť prijaté v Spojených štátov. V prípade hlásateľov, pracovníkov BBG (International Broadcasting Bureau of the United States Broadcasting Board of Governors), môžu požiadať o vízum nielen pre cudzincov, ale aj ich deti a manželku/manžela, ktorí hlásateľa sprevádzajú. Berte na vedomie, že pracovník BBG musí byť z Radio Free Asia, Inc (RFA) a Radio Free Europe/Radio Liberty, Inc hlásateľ sa týka spisovateľov, reportérov, producentov alebo hlásateľov pre spravodajstvo, redakčných, editorov, prekladateľov a hostiteľov pre spravodajstvo. Avšak, to nezahŕňa tie osoby vykonávajúce podporu alebo technické služby pre BBG alebo ich pracovníkov.

Vyplnený formulár I-360, ktorý je predložený BBG alebo BBG pracovníkom na pozíciu hlásateľa musí byť doplnený ďalšími osvedčeniami, ktoré sú podpísané. Osvedčenia zahŕňajú určité informácie o zahraničnom hlásateľovi, vrátane jeho titulu, popisu práce, detaily o odborných znalostiach, ako napríklad dobu, počas ktorej cudzinec pracoval na svojej pozícií, alebo vyhlásenie o podrobných schopnostiach, ktoré tvoria kvalifikáciu pre danú pozíciu.

Navštív nás na ImmigrationBiz.sk a naučíš sa ako úspešne získať E2 Investorské víza, alebo H1B pracovné víza do USA.

Páčil sa vám tento príspevok?

Vaše,

Zanechat komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>