Enter your zip code here

Ako úspešne zvládnuť E 2 vízový pohovor?

interviewAko úspešne zvládnuť E 2 vízový pohovor?

Mnohí ľudí sú nervózni ak ide o ich E-2 vízový pohovor. Je dôležité si však uvedomiť, že pohovor má mnoho predvídateľných vzorov. Aj keď vám to pomôže pripraviť sa, stále tu však bude mnoho nepredvídateľných okolností, ktoré sa na pohovore môžu vyskytnúť. Ak hľadáte tipy ako sa pripraviť, aby ste boli úspešní, tak čítajte ďalej.

Snažte sa vyzerať čo najlepšie

Vzhľadom k tomu, že prvý dojem je najdôležitejší, budete sa musieť snažiť, aby ste vyzerali čo najlepšie. Spôsob, ako sa obliekate a javíte definuje vaše hodnoty, ciele a vyvoláva rešpekt u druhých. To nemusí nutne znamenať, že by ste sa mali snažiť vyzerať ako niekto iný. Napríklad, ak ste študent, potom musíte vyzerať ako študent. Avšak spôsob, akým sa obliekate a vyzeráte bude vyjadrovať, či dôvody pre svoju imigráciu do USA beriete vážne alebo nie.

Buďte úprimní

Bez ohľadu na to, ako zúfalo túžite zvládnuť úspešne svoj pohovor, je nutné, aby ste boli úprimní a vraveli pravdu o tom, v akom štádiu sa nachádzajú dokumenty potrebné k získaniu víz. Podvod a klamstvo majú krátke nohy a nikdy neujdú ďaleko. Ak nebudete úprimný, tak budete mať vážne problémy a nakoniec stratíte možnosť využívať imigračné výhody poskytované vládou USA.

Buďte organizovaný

Je veľmi dobré pripraviť všetky potrebné dokumenty vopred. Potrebná dokumentácia vám umožní byť sebavedomým bez zbytočného stresu v prípade ak budete komunikovať s imigračným právnikom. Mali by ste prísť o 15 až 20 minút skôr a dopriať si dostatok času, aby  ste sa upokojili a boli pripravení .

Sebadôvera je kľúčom k úspechu

Úspech pohovoru závisí na vašom sebavedomí. Neexistuje žiadna pevná doba trvania rozhovoru, a môže to trvať aj dlhší čas, v závislosti na tom, ako rýchlo dokážete odpovedať na otázky. Okrem toho, že musíte odpovedať úprimne, musíte si byť istí, a odpovedať na všetky otázky priamo a jasne.

Buďte v obraze

Je známou skutočnosťou, že požiadavky a podmienky na získanie  amerických víz sú pravidelne prehodnocované. Pravidelne navštevujte stránku americkej ambasády a snažte sa získať si najnovšie informácie o poskytovaní víz do USA. Tým bude zabezpečené, že budete pripravený predložiť to, čo je potrebné v súlade s najnovšími imigračnými zákonmi.

Ak budete mať na pamäti vyššie uvedené tipy, vaša šanca na úspešné získanie vášho víza sa zvýši. Dané odporúčania slúžia len na vzdelávacie účely a nie sú náhradou za právne poradenstvo. Ak máte problémy, je to dobrý nápad konzultovať  ho s imigračným právnikom.

Navštív nás na ImmigrationBiz.sk a naučíš sa ako úspešne získať E2 Investorské víza, alebo H1B pracovné víza do USA.

Páčil sa vám tento príspevok?

Vaše,

Zanechat komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>