Enter your zip code here

Cesta k americkému občianstvu

Cesta k americkému občianstvu

Zákonodarcovia oboch politických strán vyjadrili svoj záujem na nové prepracovanie imigračnej reformy, ktorá bude znamenať cestu k občianstvu pre 11 miliónov neregistrovaných imigrantov, čo je pripisované latinskoamerickej podpore, ktorá prispela k znovuzvoleniu prezidenta Obamu v tohtoročných prezidentských voľbách.

Návrh reformy predstavený v utorok odchádzajúcimi republikánmi senátorom Jonom Kyle (AZ) a Kay Bailey Hutchison, zvaný Achieve ACT, nie je nič iné ako prepracovaná verzia obojstranného DREAM ACT bez jasnej cesty k občianstvu pre tých, ktorí by spĺňali požiadavky.

Kyle sa snažil vyhnúť nutnosti tejto cesty k imigrácii návrhom, že nelegálny imigranti by sa mali oženiť / vydať za amerických občanov.

Kyle: “Úplne reálne, mladí ľudia sa často berú. V tejto krajine najviac americkí občania. Prisťahovalec môže požiadať o sobáš a stať sa veľmi rýchlo plnohodnotným občanom. Takže si nemyslím, že je veľké tajomstvo, že ľudia, ktorí by sa mohli zúčastniť na tomto programe získajú veľmi rýchlu cestu k občianstvu, ak si túto cestu zvolí. “

Senátori počas tlačovej konferencie pripustili že je nepravdepodobné, že tento návrh zaznamená nejaký vývoj ešte v čase ich pôsobenia. Radi by začali proces a zvyšok nechali na svojich nasledovníkoch. Achieve ACT je údajne založený na pláne senátora Marca Rubio (R-FL). Je to nápad z minulého leta. Avšak v súčasnej dobe Rubio na návrhu nespolupracuje.

Páčil sa vám tento príspevok?

  • Zaregistrujte sa do NAO Visa VIP Klubu a získavaj pravidelné novinky zo sveta imigračnej politiky a tvojich vízových možností. Získate Ebook ako žiť a pracovať v USA ZADARMO.
  • Nechajte nám odpoveď s prípadnými otázkami, ktoré máte alebo sa podeľte o svoje skúsenosti.
  • Objednajte si prvú konzultáciu s nami zadarmo! Kliknite sem a objednajte si konzultáciu ešte dnes.

Vaše,

Zanechat komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>