Enter your zip code here

TN Viza

TN Viza

Imigračný úrad (USCIS) nedávno oznámil, že kanadskí občania, ktorí žiadajú o obchodný NAFTA (TN) štatút, môžu používať formulár I-129, aj keď sa zdržiavajú mimo územia Spojených štátov.

North American Free Trade Agreement (NAFTA) vytvoril špeciálne ekonomické a obchodné vzťahy v Spojených štátoch, Kanade a Mexiku. TN neprisťahovalecká klasifikácia umožňuje kvalifikovaným kanadským a mexickým občanom usilovať o dočasný vstup do Spojených štátov, aby sa zapojili do obchodnej činnosti na profesionálnej úrovni.

Pred zmenou USCIS prijímal iba TN žiadosti od kanadských a mexických občanov, ktorí sú už v Spojených štátoch a mali záujem zmeniť alebo rozšíriť svoj TN status. Jedinci, ktorí neboli v Spojených štátoch potrebovali predložiť žiadosť  USA pre clá a ochranu hraníc a získať vstup. Zistilo sa však, že tento bývalý system je neefektívny a rušivý. Žiadatelia môžu teraz podať papiere  vopred a zaistiť si cestu s vedomím, že žiadosť bude schválená na hranici.

Formulár I-129, je zamestnanie na základe petície za neprisťahovaleckého pracovníka. Vyplniť ho vopred je veľmi užitočné, pretože na základe neho  posúdia imigrační úrdníci otázku jednotlivca a jeho TN spôsobilosti pri vstupe do krajiny.

Páčil sa vám tento príspevok?

  • Zaregistrujte sa do NAO Visa VIP Klubu a získavaj pravidelné novinky zo sveta imigračnej politiky a tvojich vízových možností. Získate Ebook ako žiť a pracovať v USA ZADARMO.
  • Nechajte nám odpoveď s prípadnými otázkami, ktoré máte alebo sa podeľte o svoje skúsenosti.
  • Objednajte si prvú konzultáciu s nami zadarmo! Kliknite sem a objednajte si konzultáciu ešte dnes.

Vaše,

Zanechat komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>