Enter your zip code here

Visa Start Up Act 2011

Visa Start Up Act 2011

Visa Start Up Act bol v roku 2011 predložený senátormi Kerrym, Lugarom a Udallom a má slúžiť ako imigračná reforma pre podnikateľov, ktorí majú záujem preniknúť na americký trh so svojimi investíciami. V súčastnosti imigračné právo v USA neposkytuje veľa možností pre podnikateľov, ktorý majú záujem založiť podnik, alebo organizačnú zložku v USA, pretože minimálna výška investície musí byť vo výške $500,000 v presne vymedzených oblastiach, alebo $1,000,000. Start up Act 2011 dodnes čaká na jeho schválenie.

Visa Start Up zákon 2011 má niekoľko závažných vylepšení medzi ktoré patrí:

  • minimálna výška investície je pre podnikateľov $100,000.
  • podnikatelia ktorí chcú rozšíriť svoje aktivity do USA a založiť organizačnú zložku, alebo pobočku v USA musia zdokladovať že dosiahli minimálny príjem $100,000 z predaja v USA.
  • držitelia H1B víz alebo študenti, ktorí dokončili postgraduálne štúdium v oblasti vedy, techniky, inžinierstva, matematiky, môžu požiadať o investorské víza ak majú ročný príjem $30,000, alebo preukážu že vlastnia majetok v hodnote $60,000, a americký investor následne súhlasí investovať a podporiť jednotlivca investíciou v minimálnej výške $20,000.

Páčil sa vám tento príspevok?

  • Zaregistrujte sa do NAO Visa VIP Klubu a získavaj pravidelné novinky zo sveta imigračnej politiky a tvojich vízových možností. Získate Ebook ako žiť a pracovať v USA ZADARMO.
  • Nechajte nám odpoveď s prípadnými otázkami, ktoré máte alebo sa podeľte o svoje skúsenosti.
  • Objednajte si prvú konzultáciu s nami zadarmo! Kliknite sem a objednajte si konzultáciu ešte dnes.

Vaše,

Zanechat komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>