Enter your zip code here

Z 1,7 milióna (Deferred Action) oprávnených osôb, iba 40.000 žiadostí podaných

Z 1,7 milióna oprávnených osôb, iba 40.000 žiadostí podaných

Z 1,7 milióna jednotlivcov, ktorí podali svoju žiadosť na základe oprávnenia v nedávno schválenej tzv. Deffered Action (DACA), počet ľudí, ktorí skutočne tieto žiadosti podalo je prekvapivo nízky. Iba 40.000 žiadostí bolo podaných, čo je ďaleko nižší počet ako sa predpokladalo. Jedným z dôvodov je neistota,  ktorá sa točí okolo prezidentských volieb v USA. V prípade, že prezident Obama nebude znovu zvolený a Romney vstúpi do Bieleho domu, nie je žiadna záruka, že DACA bude naďalej v platnosti.Druhý najväčší dôvod, je množstvo a obsah informácií, ktoré majú byť uvedené na prihláške v DACA.

Výhodou žiť bez strachu z deportácie po dobu dvoch rokov a poskytnuté pracovné povolenie pre toto obdobie, by nali DACA žiadatelia vážne brať do úvahy. Myslíte si, že by títo jedinci mali využiť túto príležitosť? O čo títo jedinci majú svojimi krokmi prísť a čo majú získať? Podeľte sa o svoje myšlienky!

Páčil sa vám tento príspevok?

  • Zaregistrujte sa do NAO Visa VIP Klubu a získavaj pravidelné novinky zo sveta imigračnej politiky a tvojich vízových možností. Získate Ebook ako žiť a pracovať v USA ZADARMO.
  • Nechajte nám odpoveď s prípadnými otázkami, ktoré máte alebo sa podeľte o svoje skúsenosti.
  • Objednajte si prvú konzultáciu s nami zadarmo! Kliknite sem a objednajte si konzultáciu ešte dnes.

Vaše,

Zanechat komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>